Regulamin

Zobacz 11000 prac w jednym miejscu! Prace magisterskie, licencjackie, dyplomowe jako gotowe wzory i przykładowe prace naukowe. Za darmo temat, spis treści, plan pracy.

 

  1. Treść publikacji na stronie  ma wyłącznie charakter informacyjny i nie może być tratowana, jako oferta handlowa (kupno,sprzedaż). Kopiowanie treści nie jest zabronione, gdyż są one ogólno dostępne,  nie były objęte klauzurą prawną itp. w dniu powstania wpisu. Korzystanie z serwisy wymaga zapoznania się z regulaminem oraz przepisów  końcowych zawartych w punkcie (Art. PRZEPISY KOŃCOWE) strony tego czego dotyczą treści zawarte na stronie.
  2. Strona internetowa  obejmuje przykładowe spisy treści : magisterskie, dyplomowe, licencjackie. Strona internetowa jest skierowana przede wszystkim do studentów, którzy z powodu obowiązków zawodowych, rodzinnych lub innych zajęć pozaakademickich, chcą skrócić proces pisania pracy naukowej. Jeśli nie wiesz jaki spis treści zrobić i  zabrać się za pracę licencjacką zapoznaj się z naszym artykułem na temat pisania prac oraz spisami treści.
  3. Przeglądanie zawartości serwisu jest bezpłatne ale uzyskanie pliku pdf, patrz adnotacja punkt 8 , wymaga wysłania SmSx2 pod numer  podany w okienku,  koszt 4 zł netto , 4,92  PLN. zł brutto.
  4. Po wysłaniu sms ukaże się opcja pobrania pliku pdf z zawartością punkt 8 w formie.

 

Adnotacje:

Serwis dokłada wszelkich starań, aby publikowane spisy treści były prawdziwe , ale z racji takiej, że nie jest możliwe pełne zweryfikowanie wszystkich danych oraz usług nie bierze na siebie odpowiedzialności także za:
1. Treść ogłoszeń, komentarzy, oraz wszelkich nieautoryzowanych przez redakcję tekstów publikowanych przez użytkowników serwisu na jago łamach.
2. Ewentualne umieszczenie zdjęć lub innych materiałów  z pogwałceniem praw autorskich lub bez zgody ich właścicieli.
3. Ograniczenia w funkcjonowaniu, tymczasowe lub stałe wstrzymanie działania serwisu wynikające z problemów technicznych.

4. Zaprzestania świadczenia usług, dodania nowych lub zmiany ich charakteru bądź funkcjonalności.

5. Wprowadzenia dodatkowych wymogów dla spełnienia warunków korzystania z określonej części zasobów serwisu.

6. Zmiany prefiksów na dowolne inne.

7. Zamknięcia serwisu całkowicie.

8. Plik pdf po odblokowaniu zawiera spis aktualnie przeglądanego spisu pracy na danej stronie.

 

 

Art. PRZEPISY KOŃCOWE

1. Jeżeli nie zgadzasz się z powyższym regulaminem to natychmiast opuść stronę serwisu.

2. Jeżeli korzystasz z serwisu to automatycznie oświadczasz, że zapoznałeś się z regulaminem i akceptujesz jego warunki.

3. Administrator zastrzega sobie prawo do jednostronnej zmiany przepisów regulaminu w każdej chwili bez podania przyczyny.

4. Kopiowanie jakiejkolwiek części lub zawartości serwisu jest dozwolone jeśli nie krzywdzi innych osób,mienia itp.

5. Regulamin płatności SMS